2014 İlkbahar Gelinlikleri

ilkbahar-gelinlik-modelleri

2014 ilkbahar gelinlikleri içerisinde yer alan gelinlik modellerinde genellikle beyaz, kırık beyaz ve krem gibi renkler hâkimdir. Ancak seçkin modacıların imzasını taşıyan gelinlik modellerinde ise bu durum farklılık gösterebilmektedir. Özellikle canlı tüllerle renklendirilen gelinlik modellerine farklı bir hava katılmaya çalışılmıştır. Sizlerde bu sezonda evlenmeyi düşünüyorsanız eğer ilkbahar sezonunun kreasyonlarına göz atabilirsiniz.
2014 ilkbahar gelinlikleri arasında yer alan kuyruklu gelinlik modelleri bu sezona damgasını vurarak vitrinlerde kalmayı başarmıştır. Straplez ve askılı olarak tercih edeceğiniz bu modeli güpürlü duvak modelleri ile kombin edebilirsiniz. Ancak gelinlik modelinizin kısa olmasını arzu ediyorsanız birbirinden farklı mini gelinlik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.


Drapeli gelinlik modelleri 2014 ilkbahar gelinlikleri içerisinde popüler olan bir diğer gelinlik modelidir. Özel taşlarla ve tokalarla süslenen bu gelinlik modeline alternatif olarak denizkızı gelinlik modelini tercih edebilirsiniz. Özellikle deniz kenarında yapacağınız düğünlerinizde bu gelinlik modeliyle ortama uyum sağlayabilirsiniz. Ayrıca incilerle süslenmiş olan gelinlik modelini şık mekânlarda kullanabilirsiniz.

İnce fiziğe sahip olan kadınlar tarafından tercih edilen transparan detayı gelinlik modellerini de etkisi altına almıştır. 2014 ilkbahar gelinlikleri içerisinde bulunan transparan gelinlikler dantel işlemelerle süslenerek karşınıza çıkarılmaktadır. Önemli pul ve payetlerle renklendirilen bu gelinlik sayesinde fiziğinizi sergileyebilirsiniz. Aynı zamanda tesettürlü bir kadın iseniz tesettür gelinlik modelleri içerisinden kapalı ve uzun kollu olan gelinliğinizi seçebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.