2014 İlkbahar Elbise Modelleri

bayan-elbise-modelleri

2014’ün ilk ‘bahar’ını yaşayacağımız bu sezon, birbirinden şık elbise modelleri bayanları bekliyor. Renkleri ve modelleri ile akılları baştan alacak ilkbahar elbiseleri, şimdiden görücüye çıktı bile. Dünyaca ünlü markalar, 2014 ilkbahar-yaz koleksiyonunda elbise tasarımlarında pastel tonlarını seçti. Mavi, pembe, sarı, beyaz ve aklınıza gelebilecek tüm renklerin kullanıldığı 2014 ilkbahar elbise modelleri ile bu sezon bayanlar adeta göz kamaştıracak.

Mini boy, midi boy ve maksi boy olmak üzere farklı boylarda tasarlanan elbiseler içinde en dikkat çekenleri diz altı tasarımlar olan midi boylar. Stiletto tarzı ayakkabılar ile birlikte kullanıldığında oldukça şık bir görüntüye ulaştırıyor. Çiçekli ve geometrik desenlerin de kullanıldığı elbise tasarımlarında birbirinden şık ürünler bulunuyor.


2014 ilkbahar elbise modelleri içinde dikkat çeken başka bir model ise dantel ve şifon detaylı kıyafetler. Hem mini hem de maksi boylarda kullanılan bu detaylar son derece şık duruyor. Bayanların gece davetlerinde tercih etmesi beklenen bu modelleri yediden yetmişe herkes kullanacak. Oldukça iddialı ve modern bir görüntü oluşturan ilkbahar kıyafetleri, yaza oldukça şık gireceğimizin de sinyallerini veriyor.

Gündüz şıklığınızı tamamlayan çiçekli modeller, gece bir yıldız gibi parlamanıza neden olan dantel detaylar. Bu sezon elbise modellerindeki tasarımlar dünya markaları ile yarışır durumda. Bayanların da büyük bir beğeni ile kullanacağı bu modelleri yavaş yavaş görür gibiyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.