2014 Elbise Modelleri

elbise-modelleri-2014

2014 elbise modelleri içinde yer alan modellerde genellikle püsküller bulunmaktadır. Uzun püskül detaylarından oluşan elbiseler aracılığıyla farklı bir havaya bürünebilirsiniz. Genellikle mini şeklinde tasarlanan bu elbiselerin yan kısımlarında da püsküller yer almaktadır. Günlük yaşamınıza uygunluk sağlayan modellerin yanı sıra özel gecelerde kullanabileceğiniz çeşitler de bu sezonun kreasyonları içerisindedir.


Geçtiğimiz senelerde popüler hale gelen dantel işlemeler tüm kıyafet çeşitlerini ele geçirdiği gibi elbise modellerini de etkisi altına almıştır. Nerdeyse tüm kıyafetlerde küçük de olsa bir detay haline gelen danteller farklı işlemelerle karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Özellikle transparan olarak oluşturulan elbise çeşitlerinde yoğun olarak kullanılan danteller kıyafetlerinizi şık kılmaya yardımcı olmaktadır. Bu sezonun moda olan renklerine bağlı olarak sarı, kırmızı, mavi, yeşil, turuncu ve pembe renklerinden dantel detaylar oluşturulmuştur.

2014 elbise modelleri arasında her bedene ve her boya uygun elbise modelleri bulunmaktadır. Mini etek şeklinde tasarlanan elbiselere alternatif olarak uzun ve kuyruklu elbise modelleri de oluşturulmuştur. Straplez şekilde tercih edeceğiniz elbiselerinizi uzun kollu, kısa kollu ve askılı olarak da tercih edebilirsiniz. Özel taşlarla süslenen bu elbiselerde payet detayı da yer almaktadır. Ayrıca şifon kumaşlardan üretilmiş olan bu elbiselerin deri kumaş özellikleri de bulunmaktadır. 2014 elbise modelleri arasında yer alan bir diğer model ise drapeli ve kabarık olarak tasarlanan elbiselerdir.