2014 İlkbahar Kadın Etek Modelleri

bayan-etek-modelleri

Eteklerle yapılan kombinler kadınların her alanda şıklık açısından kurtarıcısı olmuştur. Kısa, uzun, asimetrik, dar tüm modeller hemen hemen her kadın tarafından tercih edilmektedir.

2014 ilkbahar kadın etek modelleri arasında uzun etekler de yerini almıştır. Uzun modellerde yüksek belli olanlar öne çıkmaktadır. Pileli uzun etekler daha çok ince bir fiziğe sahip olan bayanların tercihi olmalıdır. Uzun kalem etekler ise yine vazgeçilmezler arasındadır. Dar uzun eteklerde ise derin yırtmaçlar şıklığı tamamlayan ayrıntılar arasında yer almaktadır. Ayrıca önü kısa arkası uzun etek modelleri her zaman modern görünüşlü olmaya devam edeceklerdir.Uzun ve kısa kloş etekler ise kadınların kurtarıcısı olmaya devam edecektir.


Kısa etekler ise her daim vazgeçilmezdir. 2014 ilkbahar kadın etek modelleri kısa deri etekleri es geçmemiştir. Ayrıca fermuar detayı da unutulmamıştır. Pileli deri etekler de öne çıkanlar arasındadır. Trompet etekler ise her renk ve desen ile yerini almaktadır. Daha çok kısa modelleri öne çıkan trompet eteklerde diz hizasındaki modeller de şıklık yarışında sizi bir adım öne geçirecektir. Asimetrik kesimli modelleri ise unutmamak gerekir.  Uçları dantel detayıyla zenginleştirilmiş modeller davetlerde sizi en şıklar arasına taşıyacaktır.

İş yaşamında düz renkler öne çıksa da çiçekli, renkli modeller sokak modasındaki yerini korumaktadır. Mor renk 2014 ilkbahar kadın etek modellerinde sıklıkla kullanılmıştır. Siyah ve pastel renkler de unutulmamıştır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.