Acer Liquid Z4 Akıllı Telefon Yakında Piyasada

acer

Acer firması genel olarak Bilgisayar ve tablet dünyasından tanıdığımız için Akıllı telefon dünyasında onu görünce enteresan gelmiş olabilir. Yeni bir atılım yaparak sadece sosyal medya üzerine yoğunlaşılmış bir model ile karşımıza çıkıyor. Bir Amerikan teknolojisi olan Acer markası bu sektörde bir çok insana fiyat/performans olarak hitap edecektir.

Liquid Z4 hareket halindeyken tutulmasını kolaylaştıran pürüzsüz kenarlara sahip bir şekilde tasarlanmıştır. Yalnızca 130 gram ağırlığında olan Liquid Z4 kompakt bir tasarıma sahiptir ve 9,7 mm kalınlığıyla elinize veya cebinize rahatça yerleşir.

DTS Sound™ teknolojisi tarafından desteklenen ön hoparlör daha zengin bir deneyim sunar. AcerRAPID™ tasarımı kullanıcıların ekranı etkinleştirmelerine ve/veya uyandırmalarına, kamerayı başlatmalarına, fotoğraf çekmelerine, ana ekrandan uygulamaları başlatmalarına ve telefon çağrılarını son derece sezgisel bir şekilde cevaplayabilmelerine izin vererek “tek elle” kontrolü daha da efektif hale getiren kişisel bir kumanda işlevi görür.
Zarif, parlak ve ipeksi yüzeyinin altında Android 4.2.2 işletim sistemini kullanan Liquid Z4, kullanıcılara çift çekirdekli 1.3 GHz işlemci, 4 GB dahili kullanım depolama, Wi-Fi, entegre GPS ve LED flaşlı 5 megapiksel kamera gibi birçok özellik sunar.


Liquid Z4’ün farklı kullanıcıları ve yaş gruplarını hedefleyen dört farklı Hızlı Modu bulunur.

• Temel mod: sabit arama ve mesaj fonksiyonlarıyla gençler içindir;
• Kolay mod: hayatı kolaylaştırmak için mesajlar, radyo, hava durumu, büyütme, saat, hızlı arama kişileri;
• Klasik mod: ilk kez akıllı telefon kullananlar için basit ve organize bir şekilde düzenlenmiş tüm ana fonksiyonlar;
• Tuş takımı modu: öncelikli olarak sesli komut kullanan ve tuş takımlarına hızlıca ulaşmak isteyenler için.

Fiyatlandırma ve Temin Edilebilirlik

Acer Liquid E3 Avrupa’da Nisan ayından itibaren tavsiye edilen 199€ fiyatıyla temin edilebilecektir. Liquid E3 bu yıl içinde daha sonra Android KitKat 4.4 güncellemesi alacaktır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.