2014 İlkbahar Kadın Deri Modelleri

deri-ceket-modelleri

Deri, yılın her mevsimi kullanılan ve hiçbir zaman modasını yitirmeyen tasarımların başında geliyor. Derinin hemen hemen tüm kıyafet ve aksesuarlara kullanılması, tercih alanlarını arttırıyor. Ayakkabılardan, çantalara, ceketlerden, gömleklere kadar tüm kıyafet çeşitlerimizde gördüğümüz bu tarz, 2014 ilkbahar kadın deri modelleri arasında da yerini aldı. İlkbaharda pantolon ve deri taytlar yeniden bizimle olacak. Sadece siyah değil, tüm renklerin kullanıldığı deri modellere, zımba ve taş baskılarda eşlik edecek.


Mini eteklerin yanı sıra, kalem eteklerin de kullanılması göze çarpıyor. Deri ceketleri yavaş yavaş kaldırdığımız ilkbaharda, deri yeleklerimizi çıkarıyoruz. Gömleklerimizin üzerine hatta spor t-shitlerimiz ile birlikte giyebileceğimiz deri yelekler son derece şık ve modern. Bu sezon olduğundan daha fazla kullanılan deri ürünler, yaz aylarında bile karşımıza çıkabilir. 2014 ilkbahar kadın deri modelleri ile ne demek istediğimizi çok iyi anlayacaksınız.

Gömlek ve pantolon olarak kullanılmasa da, kolsuz bluzlarla yerini alacak. Bir şekilde hayatımızdaki varlığını sürdürecek olan deri modeller, yurt dışında da oldukça fazla tercih ediliyor. Hatta sokak modasını oluşturan deri kıyafetler ve aksesuarlar, ülkemizde de günden güne yaygınlaşıyor. Çantalarda da kullanılan deri ürünler oldukça şık ve kullanışlı. Hemen hemen her kadının dolabında olması gereken deri kıyafet ve aksesuarlar son yılların en moda parçalarında. Deri ceket ve yelekler kadar kullanılan deri taytlarda sezonun öne çıkan diğer parçalarından. Birbirinden şık bu deri tasarımların modası asla bitmeyecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.