2014 Gelinlik Modelleri

2014-gelinlik-modelleri

2014 gelinlik modelleri içinde yer alan gelinliklerde özellikle dantel detayı büyük yer kaplamaktadır. Genellikle transparan gelinlik modellerini etkisi altına alan danteller nerdeyse tüm gelinlik çeşitlerinde kendisini göstermektedir. Ünlü modacıların adını taşıyan bu modeller sayesinde çok şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.


Prenses gelinlik modeli ve kabarık gelinlik modeli olarak adlandırılan modellerde ise bu sezon büyük farklılıklar gözlenmektedir. Değişik işlemelerle ve pullarla süslenen bu gelinlikler adeta geçmiş çağların izlerini taşımaktadırlar. Mercan yahut ve altın gibi özel aksesuarlarla süslenen bu modeller aracılığıyla farklı bir havaya bürünebilirsiniz.
2014 gelinlik modelleri arasında bulunan kuyruklu gelinlik modellerine bu sezon mini gelinlikler alternatif olarak oluşturulmuştur. Salon düğünlerinizde kuyruklu gelinlikleri tercih ederken havuz başı düğünlerinizde mini gelinlik modellerini seçebilirsiniz. Ayrıca denizkızını andıracağınız balık etekli gelinlik modelleri de bu sezon bir hayli iddialı görülmektedir.

Gelinliğin gövde kısmı tamamen incilerle kaplı olan inci gelinlik modelleri de bu sezon bir hayli popülerdir. Maliyet açısından biraz üst düzeylerde yer alan bu gelinlik modeli sayesinde ışıl ışıl parlayabilirsiniz. Aynı zamanda straplez olarak tasarlanan bu gelinlik modelinin etek kısmında da inci detayları bulunmaktadır.
Drapeli olarak tasarlanan gelinlik modellerinin yanı sıra 2014 gelinlik modelleri içinde tesettürlü kadınlar için de ayrı bir kreasyon oluşturulmuştur. Uzun kollu ve başörtülü olarak tasarlanan tesettür gelinlik modellerini vitrinlerde kolaylıkla görebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.