2014 İlkbahar Kadın Takı Modelleri

bayan-taki-modelleri

Takı denilince akla gelen ilk kelime hiç şüphesiz kadın oluyordur sanırım. Binlerce küpe, kolye, yüzük ve bilekliğe sahip olan kadınlar, aksesuarlarına neredeyse bir servet harcıyorlar. Birbirinden farklı tasarımlardan oluşan takı modellerini, her kıyafetimize göre uyum sağlamak ve kombin oluşturmak da ayrıca zaman ve beceri isteyen bir durum. Ama her ne olursa olsun kadınların kesinlikle vazgeçemedikleri tek aksesuar çeşidi olan ürünler, 2014 ilkbahar kadın takı modelleri arasında yeni tasarımlar ile yeri alıyor.


Gold ve gümüşün bir arada kullanıldığı takı modellerinde uzun ve devasa küpeler çok moda. Kulağı bütünüyle saran küpeler, üst üste takılan zincir kolyeler ve deri bileklikler sezona damgasını vuran ürünlerden. Yüzüklerde sayı olarak artış yaşanacak ve kolyelerde biraz daha sadelik tercih edilecek. Küçük simgelerin yer aldığı ince zincir kolyelerin moda olduğu ilkbahar sezonunda, deri bilekliklerden vazgeçilmiyor.

2014 ilkbahar kadın takı modelleri arasında bu sezona damgasını vuracak olan tasarımlardan biri de saatler. Gold rengi saatler ve yanına takılan bileklikler tüm kıyafetlerde tercih edilen ve kullanılan bir tarz haline geldi. Bir elinizde birbirinden farklı çok sayıda yüzük takmak da bu yılın modasından. Takı severler için son derece eğlenceli bir dönem. Ne var ne yok takabilirsiniz. Üst üste takmak, üstelik renk ve model uyumuna dikkat edilmeden takmak, artık moda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.