2014 İlkbahar Kadın Gömlek Modelleri

bayan-gomlek-modelleri

Bayanların vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alan gömlekler, dolaplarında en fazla yer edinen modeller arasındadır. Her mevsim rahatlıkla giydiğimiz ve oldukça şık tasarımlardan oluşan gömlekler, bu sezonda birbirinden güzel tasarımlarla karşımızda. 2014 ilkbahar kadın gömlek modelleri arasında en dikkat çekenler ise şifon ve deri detaylar. Aklınıza gelebilecek her rengin ve desenin kullanıldığı gömlek modellerinde ekose ürünlerde revaçta. Kısa yada uzun kollu modellerin yedinden yetmişe her yaşta insan tarafından kullanılması, ürünlere olan ilgiyi arttırıyor. İlkbahar için tasarlanan renk renk, desen desen gömlekler adeta içinizi ısıtacak. Şifon ve deri gömleklerin oldukça iddialı göründüğü tasarımlarda, tercihler genelde siyah renklerden yana.


Hem gece hem de gündüz şıklığınızı tamamlayan bir renk olan siyah, gömleklerde de kullanılan renklerin başında geliyor. Klasik ve spor giyimin aynı anda yansıtıldığı kadın gömleklerinde birbirinden farklı modeller beğeni topluyor. Kot gömlekler yine modası geçmeyen kıyafetler arasında yerini aldı. Yurt içinde yada yurt dışında sokak modasında etkin bir rol oynayan kot gömlekler bu sezon da çok moda.

2014 ilkbahar kadın gömlek modelleri arasında bulunan ekose gömlekler yaza doğru yerini çizgili ve şifon gömleklere  bırakıyor. Etek yada pantolonlarla giyilebilen ve her tarza hitap eden gömlekler yine kadınların vazgeçilmesi olarak kalacak. Şık ve modern tasarımlardan oluşan gömlek modelleri mağazalarda yerini almaya başladı bile.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.