2014 Kış Yelek Modelleri

bayan-yelek-modelleri

Özellikle kış mevsiminde hem soğuk havadan kendinizi koruyabilmek hem de farklı kombinler oluşturarak oldukça şık görünebilmek adına birbirinden farklı tasarımlara ve modellere sahip olan yelekleri tercih edebilirsiniz.
Yazın daha ince penye kumaşlara sahip olan yelekler tercih edilirken kışı mevsiminde ise daha kalın kumaşlara sahip olan yelek modelleri tercih edilebilir. 2014 kış yelek modellerinden örnek vermek gerekirse; yetenekli bayanların kendi elleri ile örebilecekleri kalın veya ince yapıya sahip olan örgü yelekler, birbirinden farklı renklere sahip olan deri yelekler, düğme ve fermuar detaylarına sahip olan triko yelekler ve geçtiğimiz sezonlarda modaya damgasını vuran ve hala yerini koruyan tüylü yelekler örnek olarak verilebilir. Özellikle taytların üzerine giyilen uzun trikoların üstüne tüylü yelekler giyildiğinde oldukça şık bir kombin elde edilmiş olmaktadır. Yelekleri sadece pantolon ve tayt üzerine değil ayrıca giyeceğiniz birbirinden farklı kısa veya uzun boylara sahip olan elbiselerin üzerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Örneğin mini triko elbisenizin üzerine giyeceğiniz belden kemer detayına sahip olan yelekler ile çok şık bir kombine imza atabilirsiniz.


Spor bir hava yaratabilmek için tüy detaylara sahip modellerin dışında kot yelekleri de kullanabilirsiniz. 2014 kış yelek modelleri arasında, birbirinden farklı renklere ve tasarımlara sahip olan el örgüsü modellere, tüylü modellere, deri modellere, kalçada biten penye yada triko modellere ve kot modellere rastlama imkânı bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.