2014 Kış Parfümleri

parfum-bayan

Dışarda tir tir titreyerek yürümeye çalışırken bir anda yanınızdan biri geçer ve içinizin ısınmasına sebep olacak bir koku alırsınız işte bu hayatınızda farkına varmadan yer edinmiş en güzel şeylerden biridir.


2014 kış parfümleri oldukça değişik kokularla karşımıza çıkıyor. Karşındaki insanı etkilemenin en kolay yoludur aslında iyi bir parfüm kullanmak ama parfüm seçerken de seçici olmak gerekiyor. Parfüm kokuları tenden tene farklılıklar gösterir o yüzden parfüm satın almadan önce denemek gerekiyor.Ve yeni yıla, 2014’e yine bir soğuk Ocak ayında girerken yeni çıkan enfes kokularla başlamak kulağa hiç de fena gelmiyor, öyle değil mi? İçinizi ısıtacak kokulardan Fullspeed de oldukça tercih edilen parfümlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. İçinde baharat kokularıyla karışık odunsu bir etki yaratan bu erkek parfümü 2014’te de kışa damgasını vuruyor. For Away de bu serinin bayan parfümüdür 2013’te çok satılmıştır ve 2014’e girerken de insanların birbirine hediye ettikleri kadar değerli bir kokudur. Incandessence ve Pur Planca de bayanların katıldığı anket sonucunda iyi parfümler sıralamasında üst sıralarda yer alıyor.

Bunun yanı sıra günümüzde açık parfüm çok yaygınlaşıyor. Maddi açıdan daha uygun ve denene bilirlik açısından daha avantajlı olduğu için çokça tercih ediliyor. Fakat sağlık açısından sürekli akılda soru işareti bırakıyor. Açık parfümlerin de bilindik bir kozmetik markasıyla rekabet içinde olduğu görülüyor. 2014 yılında da bu rekabetin ve parfüme olan talebin artacağı tahmin ediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.