2014 Kış Hamile Kıyafetleri

Hamile-Giyim-Modası

2014 kış hamile kıyafetleri salaş, kloşlu, ve çizgili desenlerden oluşuyor. Alınan kilolar yüzünden şıklığı tekrar yakalamak zor değildir. Bu kış hamile kıyafetlerinde moda renkler arasında kırmızı ve koyu maviyi görebiliyoruz. Daha çok tuniklerden oluşan bu kombinlerle şıklığı tekrardan yakalayabilirsiniz. Hamilelik durumunda sadece karnı şişen bayanlara özel, kol tarafı dar kesimli, karın bölgesini ön plana çıkaran düz ve renkli tunikleri görebiliyoruz. Bu tuniğe uygun olarak, hamileler için tasarlanmış, streç pantolon ve taytları bir arada kullanabilirsiniz.


Hamilelik döneminde çok kilo alan kadınlar ise kolları daha geniş, salaş ve çizgili tunikleri tercih ediyorlar. 2014 kış hamile kıyafetleri arasında düğmeli tunikleri de sayabiliyoruz. Yakalı kıyafetler de hakim yaka ya da bebe yaka kullanılıyor. Bebe yakanın kullanıldığı kıyafetlerde çiçek ve puantiyeleri görebiliyoruz. Hakim yakalarda ise daha çok kilolu kadınlara özel düz çizgili desenleri görmek mümkündür.
Pantolon yerine elbise giymeyi tercih eden hamile kadınlar için kolları esnek, alt tarafı kloşlu ve tek renk olan elbiseler tercih ediliyor. Kilolu kadınlar çubuklu ve koyu renkleri tercih ederken, daha zayıf kadınlar ise rengârenk ve çiçek desenli elbiseleri giyebiliyor.

Hamilelikte spor kıyafetler giymeyi sevenler, bu sene tercih edilen polar ve eşofman altlarını kombinleyebilirler. İç çamaşırı kullanırken daha çok ipeksi ve sıkmayan kırmızı ve pembe renklerde iç çamaşırları kullanabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.