LG G2 Mini Piyasaya Sızdırıldı

lg-g2-mini-akilli-telefonlar

LG’nin yeni amiral gemisi olan LG G2 modelinin mini modeli FCC veri merkezli olmak üzere ortaa çıktı. Ayrıca yeni cihazın MWC 2014 ile birlikte tanıtılması bekleniyor.


Güney Kore merkezli teknoloji devi LG’nin yeni amiral gemisi olan LG G2 ile birlikte yoluna devam etmesinin hemen ardından G3 modeli beklentisi piyasada oluşmaya başladı. Fakat süpriz bir şekilde LG G2’nin mini versiyonu akıllı telefon tutkunlarına merhaba demeye hazırlanıyor. LG D618 model numarasına sahip olan bu cihazın ekran büyüklüğü çok küçük olmamakla birlikte yaklaşık 4.7 inç büyüklüğe sahip olması tahmin ediliyor. Ayrıca cihazın teknik özelliklerine göz attığımızda ilk olarak Qualcomm Snapdragon 800 yongaseti ile birlikte 2 GB RAm kullanılması oldukça dikkat çekici. Bağlantı özellikleri olarak Wi-Fi, GPS ve Bluetooth yer alıyor.

LG G2 mini akıllı telefonun özellikleri arasında aynı zamanda 8 megapiksel arka kamera yer aldığı söylentiler arasında. 24-27 Şubat tarihlerinde düzenlenecek olan Dünya Mobil Kongresi’nde LG serisinin yeni üyesinin tanıtılması düşünülüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.