Online alışveriş siteleri ve indirim kuponları üzerine

indirimlr-logo

Son zamanlarda e-ticaret’in ülkemiz yatırımcıları tarafından sevilmesi ve internetin yaygınlaşmasıyla beraber bir çok alışveriş sitesi açıldı , bu büyüyen pazar , internette vakit geçiren tüketicinin artık alışveriş için baktığı ilk yer.

Online alışverişin bu kadar hızlı büyüdüğü bir ortamda indirim kuponu kazanmak isteyen kullanıcı sayısı da bir hayli fazla.


İndirim kuponu kavramı , ülkemizde yeni bir kavram olsa da yurtdışında geniş bir yelpazesi var, bu indirim kuponlarını alan kullanıcılar yeri geldiğinde diğer kullanıcılara bu indirim kuponlarını satıyor.

indirimlr-logo

Ülkemiz de de büyüyen bir indirim kuponu pazarı var, bu bağlamda yeni kurulan ve sektörden pay almak isteyen bir çok web sitesi açıldı, indirimlr.com sitesi de bu sitelerden biri. Kolay kullanımı ve basit tasarımıyla indirimlr.com online alışveriş sitelerinden indirim kuponu almak isteyenler için iyi bir tercih. Online alışveriş de çıtayı bir adım yukarıya taşıyan markafoni, trendyol gibi sitelerin de aktif indirim kuponlarını buradan edilenebilirsiniz. Trendyol indirim kuponları için http://www.indirimlr.com/ak/trendyol/ linkine tıklayabilirsiniz.

Gelelim sitenin eksi yönlerine; ziyaretçinin sitede daha fazla süre geçirmesi adına, sadece indirim kuponu sunmanın alternatiflerinin olması gerekiyor, kullanıcıyı sitede tutmak, otoriter bir site olabilmek adına  indirimlr.com ‘un en büyük eksikliğinin bu olduğunu düşünüyorum. Kupon almak isteyen kullanıcı kupon kodunu göster butonuna tıkladığında ilgili alışveriş sitesi bir frame içerisinde görüntüleniyor, frame’in üst tarafında ise kupon kodu yer alıyor, ziyaretçiler bu sayede kolaylıkla kupon koduna erişseler bile indirimlr.com ‘un hatırlanabilirliği düşük oluyor.

Ülkemizde de e-ticaretin artmasıyla beraber indirim kuponu sunan sitelerin artacağı aşikar, bu bakımdan indirimlr.com iyi yolda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.