ASLINDA PKK VE KÜRTLER ÇATIŞIYOR

PKK ve Kürtler hakkında her yazılan yeni kitap ve yayın konu hakkında bilinmeyenleri aydınlatırken, yeni gerçekler ortaya çıkmaya devam ediyor. Terör örgütü PKK’nın asla Kürtleri temsil etmediği, Kürtlerle çatıştığı ve yıllarca en çok onlara zarar verdiği hususları ise bilinenlerden sadece bazılarını teşkil ediyor.

PKK ve Kürtler hakkında her yazılan yeni kitap ve yayın konu hakkında bilinmeyenleri aydınlatırken, yeni gerçekler ortaya çıkmaya devam ediyor. Terör örgütü PKK’nın asla Kürtleri temsil etmediği, Kürtlerle çatıştığı ve yıllarca en çok onlara zarar verdiği hususları ise bilinenlerden sadece bazılarını teşkil ediyor.Ağır ve anlaşılmayan bir dille kaleme alınan ve gerçekten Abdullah Öcalan tarafından yazıldığı bile şüphe taşıyan Abdullah Öcalan imzalı kitapların bütün foyalarını da ortaya çıkaran söz konusu kitabın bir çok sayfasında Öcalan’ın vicdansızlığı ve siyaset ahlaksızlığı, Nihat Özcan’ın “PKK Tarihi, İdeolojisi ve Yöntemi” yazısından alıntı yapılarak dile getiriliyor.


Herhangi bir partinin yayın organı ya da propaganda broşürü olmayan kitapta, Ümit Özdağ’ın “Türkiye, Kuzey Irak Ve PKK” yazısından faydalanıldığı ve 1983’teki PKK-KDP anlaşmasından kısa bir süre sonra PKK’nın kadın ve çocuklara karşı terör uyguladığından bahsediliyor. Daha çok okuyucu kitlesine ulaşmak için bedava dağıtılan ve PKK’nın insanlığa sığmayan vicdansız eylemlerini deşifre eden kitabın okuyanları dehşete düşürdüğü kaydediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.