YAPRAK DÖKÜMÜ’NÜN FİKRET’İNE BÜYÜK ŞOK

Yaprak Dökümü” dizisinde “Fikret” rolü ile tanınan sanatçı Bennu Yıldırımlar, bir TV programına katılmak üzere davetli olarak geldiği Bulgaristan’da büyük ilgi gördü ve duygulu anlar yaşadı.

Yaprak Dökümü” dizisinde “Fikret” rolü ile tanınan sanatçı Bennu Yıldırımlar, bir TV programına katılmak üzere davetli olarak geldiği Bulgaristan’da büyük ilgi gördü ve duygulu anlar yaşadı.

Bulgaristan’da izleme rekorları kıran ve üçüncü sezonuna giren dizinin oyuncusu Yıldırımlar, uçaktan iner inmez havaalanında kendisinden imza isteyen hayranları tarafından coşkuyla karşılandı.


“Slavi’nin Şovu” adlı ülkenin en çok izlenen eğlence programına özel konuk olarak katılan sanatçı, stüdyoda beklemediği bir sürprizle karşılaştı.

Program ekibinin stüdyoya davet ettiği, yaklaşık 30 yıldır göremediği yakın bir dostu ile yüz yüze gelen Bennu Yıldırımlar, adeta şok yaşadı. Sanatçı, babasının yakın bir dostu ile evli olduğu dönemde İstanbul’da 5 yıl birlikte yaşadığı Emiliya Popova’yı yeniden görmekten çok mutlu olduğunu söyledi.

Yıldırımlar’ın Popova ile karşılaşma anı stüdyodaki ve ekran başındaki izleyicileri de duygulandırdı. Yıldırımlar, “Zamanında Emiliya ablam beni elimden tutup okula götürürdü, şarkılar ve masallar öğretirdi. Çok heyecanlandım, büyük sürpriz oldu” diye konuştu.

BULGAR SESİ İLE TANIŞTI-
Sanatçı Bennu Yıldırımlar, BTV’de hafta içi her gün yayımlanan “Yaprak Dökümü” dizisinde kendisini seslendiren Bulgar sanatçı İrina Marinova ile de tanıştı. Yıldırımlar’ın yanı sıra dizide rol olan 4 kişinin daha Bulgarca seslendirmesini yapan Marinova, “Ben Bennu’yu sadece ’Fikret’ olarak bilirdim.
Hayran olduğum bir sanatçıyla bir arada olmaktan çok mutluyum” dedi
Yaprak Dökümü”ndeki oyunculara hediyeler getiren Marinova, başta “Fikret” olmak üzere filmde seslendirdiği 5 karakteri farklı tarzlarıyla seslendirme örnekleri gösterdi.

Yıldırımlar, “İrina’nın aynı dizide birkaç kişiyi seslendirdiğini duyunca çok şaşırdım. Ses tonlarını değiştirerek bana hepsini oynadı. Dublaj çok zordur.

Ben ancak kendimi seslendirebiliyorum. Çok güzel bir buluşma oldu” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.