lidanın zararları

Bu seferde sitemizde bu aralar çok gündemde olan bir zayıflama kapsülünden bahsediyor olacağız, ismi ise herkesin bildiği gibi lida.
Lida zayıflama kapsülünün iddaa edildiği gibi sağlığa kötü bir etkisi bulunmamaktadır. Zayıflama ürünleri satan firmalar tarafından basın aracılığı ile yaptırılan asılsız haberlerdir. Kendi ürünleri işe yaramadığı gibi paranızı çöpe atmanızı sağlayan bu insanlar üstüne birde işe yarayan ürünü karalamaktadırlar. Diğer firmaların yaptırdığı asılsız haberlere inanıp ne sağlığınızla nede bütçenizle oynayın.

3 senedir piyasalarda satılan Lida çeşitli saldırıların da, övgülerinde odak noktası olmuştur. Lida üreticileri çoğu kişiyi ideal kilosuna kavuşturup çevreden ve kullananlardan övgü dolu sözler duymuşlardır. Ürün satışları düşünce Lida’yı karalayan haberler çıkaran hatta bunu görsel basına sızdıra bilmek için rüşvet veren firmalara aldanan ve Lida’yı kullanmaya korkan kişiler bu işi sadece ceplerini doldurmak için, piyasada bulunan bu firmaların kimyasal ürünlerinden kullanmış, hüsrana uğramışlardır.


İlk başta durun ve bir sorun Lidanın zararları varmıdır ? Lidanın içeriğinde kimyasal madde varmıdır ? Bunları araştırdığınızda emin olun kilo kabusu sizi korkutmayacak ve Lida’yı güvenle kullanabileceksiniz.

Kaynak:Lida

bu tarz ürünleri kullanırken iyi bir seçim yapmanın önemini söylememize gerek yok zaten.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.