site tanıtım:en can alıcı evlilik teklifi nasıl olmalı

Kimi zaman karşınızdakini mutlu etmek,ona güzel bir hediye vermek istersiniz,hiç kuşkusuz birçok kadının hayır diyemeyeceği birşeydir takılar,Bu makalemizde de yapmanız gerekenleri ve takıların ne denli olduğunu ve bu özel anları nasıl değerlendireceğinizi anlatacağız…

Ama o anı mükemmelleştiren esas unsur ise tabiki Tektaş yüzüktür. Bunun sebebi nedir bilinmez ama bilinen bir gerçek var ki, kadınlar pırlanta konusunda daha hassas ve daha duygusal bir yapıya bürünüyorlar.

Hâl böyle olunca da, erkeğin vazifesi pırlanta yüzüğü uzatıp gösterene kadar geçen sürede tamamlanıyor. Tektaş Yüzük gösterildikten sonra ki evrede ise karşı taraf yani bayan için ayrı bir zaman dilimine giriş gerçekleşiyor. Tıpkı bir yılanın zamanı gelince kabuk değiştirmesi gibi bayanlarda böyle bir manzara karşısında o an için adeta kişilik değişikliği gerçekleşiyor.


Tabi kuru kuruya evlilik teklifinin yanında bunu Tektaş bir pırlanta ile teklif etmek çok çok başka…

Evlilik teklifindeki bahsettiğim bu evreye kadar gelebilirseniz, yani sevdiğinizin gözlerinin içine bakıp söylenecek en güzel sözleri sarf ettikten sonra pırlanta yüzüğü uzatıp; “Benimle Evlenirmisin?” diyebiliyorsanız siz müthiş bir iş başardınız demektir.

“site tanıtım:en can alıcı evlilik teklifi nasıl olmalı” için 2 yorum

  1. Öncelikle bu yararlı bilgi için teşekkür ederim. site içinde çok yaralı bilgiler var hazırlayanların ellerine sağlık.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.