site tanıtım:lida ve lida ürünü hakkında

Selamlar bu makalemizde de kadınlara yönelik bir zayıflama ürünü olan lida ürünüyle ilgili bir site tanıtım yazısı yayımlayacağız.Kilo sorunu olan kadınlara zayıflama şansı veren lidayla ilgili bilgiyi makalemizin devamında okuyabilirsiniz…

Lida Nedir ?


Çin dağlarında yetişen ve uzakdoğuda yüzyıllardır yemeklerde zindelik amaçlı işlenen Yunnan yosunu ile birlikte 9 çeşit bitkiden oluşan,tamamen bitkisel bir zayıflama kapsülüdür Lida. Modern teknoloji ile üretilerek kapsül halinde getirilmiş, zayıflamaya olağanüstü destek veren %100 bitkisel bir üründür. Lida yosun kapsülü tokluk hissi vererek su ile birlikte vücuttaki yağları yakmanızı sağlar.İçeriğinde kesinlikle kimyasal herhangi bir bileşim bulunmamaktadır.
1 kutu İçerisinde 30 adet (350mg)kapsül bulunmaktadır.
Lida Kimler kullanamaz?
* Hamile ve emziren bayanlar.
* Kalp, damar tıkanıklığı rahatsızlıkları.
* Hiper Tansyon
* Migren,
* Çekirdek alerjisi
vb. gibi rahatsızlıkları olanların kullanması sakıncalıdır.
Herhangi bir yan etki görüldüğünde kapsülün kullanımına ara verilmelidir. Lida kapsül kullanılırken mümkün olduğunca başka bir ilaç kullanılmamalıdır. Lida kullanacak kişilerin sağlıkla ilgili problemi olmamalıdır.
Kilosu boyundan az olan kişilerin lida kullanması sakıncalıdır. Çünkü Lida kapsüllerin bu kişiler üzerindeki yan etkileri fazla görülmektedir

Lida ?

Lida, kesinlikle doğal bir ürün olup Çin’in Yunnan şehrinde yüzyıllardır yetiştirilen ve Yunnan halkı tarafında kullanılan çeşitli bitkilerin ekstrelenmesi ile yapılıyor.

Çin’de yüzyıllardır yemeklerde ve tedaviler de değişik şekillerde kullanılan bu bitkiler, çok faydalı bir etkiye sahiptir. Lida şu an Dünya’da en çok satan zayıflama haplarından birisidir.Türkiye’de de en başta gelenlerdendir.

Lida kesinlikle ilaç değildir, tamamen doğal bir besin takviyesidir. Tok tutan(açlık hissini durduran) ve iştahı kesen, vücuttaki yağın yakılmasını sağlayan bir üründür. Katkı maddesi ve sağlığınıza zarar vecebilecek hiçbir madde içermez.

Lidanın şu ana kadar herhangi bir yanetkiside görülmemiş,sağlıklı zayıflamalar dileğiyle…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.