tanıtım:Zayıflamak isteyenler için mucize ürün: lida

Bu makalemizde de kilolu bayanları memnun edecek bir ürün tanıyacağız,ürünün ismi lida,internette bu ürünle ilgili gerçekten de çok güzel yorumlar ve yazılar bulunmakta.

biz de bu ürünü sizler için inceledik ve makalemizde yer verelim dedik.


lida; Çin Halk Cumhuriyeti’ nin güney kesiminde bulunan Yunnan eyaletinde yüzyillardir yetisen ve geleneksel olarak yüzyillardir kullanilan mucizevi bitkilerin ekstrelenmesi ile olusturulmus tamamen dogal bir üründür. Uzak doguda yüzyillardir özellikle yemeklerde ve zindelik amaçli olarak da degisik biçimlerde islenen bu bitkiler, inanilmaz kuvvetli bir etkiye sahiptir. Lida , su an uzakdogu ve Amerika’ da zayiflama preperatlari arasinda en çok satan bitkisel besin takviyelerinden biridir. lida BİR İLAÇ DEĞİLDİR! Basta Turunç Çiçegi Ekstresi olmak üzere toplamda 9 bitki ekstresi içeren % 100 dogal bir besin takviyesidir. Istah kesici ve tok tutan, hareketsizlik ve asiri gida tüketimi sonucu vücutta olusan yag stoklanmasinin yakilmasini saglayan oldukça güvenli bir üründür. Içeriginde kesinlikle kimyasal herhangi bir bilesim bulunmamaktadir.

lidaNIN İÇERİĞİ NELERDEN OLUŞUR?

Lida Yosun Kapsülünün içerigi assagidaki bitkilerin harmanlanarak ekstre edilmesi ile elde edilmistir.

Bitki Ismi (Ing., Ltn., Tr.):
Oran:
Amara Flower Extract
Citrus Aurantium var
(Turunç Çiçeği Ekstresi)
87,50 Mg.
Fruit Extract
Cassia Tora
(Cassia Meyve Ekstresi)
59,50 Mg.
Fruit Extract
Citrus Reticulata
(Mandalina Meyve Ekstresi)
52,50 Mg.
Leaf Extract
Morus Alba
(Dut Yaprağı Ekstresi)
45,50 Mg.
Medical Amylum
(Tıbbi Nişasta)
105,00 Mg.

İçeriğimde Sibutramin, Anfetabin gibi kimyasal maddeler bulunmamaktadır.

“tanıtım:Zayıflamak isteyenler için mucize ürün: lida” için 1 yorum

  1. Merhaba , 2 gündür lida kapsülünü kullanmaya başladım ve ağız kuruluğu hiç bir yan etkisini görmüyorum. Günde 3 lt kadar su içiyorum. İştahımda azalma oldu ancak öyle denilen kadar hiç yiyesim gelmiyor değil. Acaba bana etki etmeyecekmi lida diye düşünmeye başladım. Lida kullananlar beni bilgilendirirlerse sevinirim. Böyle yan etki görmemem normal mi diye merak ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.