avea’nın 55 tlye tüm operatörleri sınırsız arayın kampanyası hakkında son durum

Avea 3 hafta öncesinden inanılmaz bir kampanya yaparak ve bunu reklamlarla da pekiştirerek 55 tl karşılığında herkesi diğer operatörler dahil konuşturma kampanyasına başladı.


Ve kısa sürede belki de avea’nın bile tahmin edemediği şekilde bir katılım oldu,bugünlerde avea kullananlar bilir arama yapmak istediğiniz de sık sık şebeke meşgul hatası alıyoruz,bunun sebebinin de bu kampanya neticesinde diğer operatörleri çok sık arayan avealıların olduğu anlaşıldı.

Bir tezat altyapı olarak bu hizmeti veremeyen avea nasıl olurda böyle bir kampanya yapar? enteresan tabi avea tarafından da bu hatanın çözümü ve santralllerinin kapasite arttırımı için yoğun çalışmalar yapılıyormuş.

“avea’nın 55 tlye tüm operatörleri sınırsız arayın kampanyası hakkında son durum” için 3 yorum

  1. aweanin 1 acigi bulunmustur 55 kontor karsiliginda operator kampanyasinda sabah 5 aksam 17 ya saat 16.58 – 16.59 gibi 1 ini arayip sabah aksam ucretsiz konusabilirsiniz bilgilrinize arz ederim ! ! !

  2. aslında bende alacağım ama şuan düşüncemedeyim her yöne 55 tl olan faturalı hatlarınızdan biraz daha bilgi ediniyorum avea yönetimine çok çok tşkler ederim iyi çalışmalar dilerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.