kpss:2009 kpss ikinci memur alımları tarihleri ne zaman olacak?

Birçok memur adayının merakla beklediği bu tarih açıklandı,bu açıklamaya göre ikinci memur alımları 2009 nisan ayında olacakmış.


2008 KPSS sınavları sonrasında, toplam 15 bin civarında kadronun yer aldığı ilk tercih işlemleri, 2008/4 adı altında, 24 Aralık 2008 – 6 Ocak 2009 tarihleri arasında alınmış ve atamalarda yapılmıştı,bu atamada şans bulamayan adayların merakla beklediği ikinci atamada nisan ayı içerisinde gerçekleşecekmiş.

Akıllı bir tercih yöntemiyle bu sefer atanabilirsiniz,tercihlerinizde bol şanslar…

“kpss:2009 kpss ikinci memur alımları tarihleri ne zaman olacak?” için 24 yorum

 1. adaletsizlik diz boyu hak edenin bir yere geldigi bir ülke oldugumuz zaman işte o zaman gelişmiş uygar bir ülke oluruz

 2. amannnnnnn salla ya herşeyi artık söyleyebilecek tek bir sözüm bile yok bu sisteme bizi bu hale getirenler hepiniz cehenneme gidin

 3. selam arkadaşlar nisan bitti mayıs oratsına geldik
  alımlar nezaman olcak bilgisi olnvarsa yazsın allah aşkına

 4. selam aleykum arkadaslar.nısan ayıda bıttı artık geldık mayısa.bu tercıhler ne zaman olacak catlıycam ya.bılen varsa soylesın.bu arada bahar arkadasım sana katılıyor ve senı tebrık edıyorum benım duygularımın tercumanı oldun.haklısın su torpıl ısınde.herkes torpıl dıyo % de 90 torpıl dıyolar.ben ve bahar gıbılerın torpılımız olmadıgı ıcın acıkta kaldık.halbukı guzel puan aldım.emeklerımız bosa gıtmez ınsallah.hadı gorusuruz.cok dua edın arkadaslar.bahar kıb grsrz…

 5. arkadaşlar tarihin neden açıklanmadığı belli ilk tercihlerde 15 bin memur alınacak dendi yalan torpillilerin hepsi yerleştirildi bizlere kalan yerleri tercih yapmak düştü bu sefer de aynısı olacak bizim ülkemiz böyle işte ne yazıkki…..benim hiç umudum yokkk ama umarım şans yüzümüze güler…..

 6. Mrb arkadaşlar ben de ikinci tercihler nisanda olacak diye biliyorum ama nerdeyse nisan bitecek..bu arada torpil oluyor diyen arkadaşlar… evet size katılıyorum ama yerleşenlerin hepsinin de torpili olduğunu düşünmüyorum. 1.tercihlerde birsürü memur alımı oldu hepsinin de torpili olduğunu sanmıyorum…en azından benim torpilim yoktu ama yerleştim…..darısı da başınıza İNŞAALLAH…….

 7. s.a arkadaslar ben ıkıncı tercıhler nısanda bılıyodum ama hala olmadı.ne zaman olucanı bılen varmı.ben ortaogretım olarak gırdım.84 puan aldım.ama nasıp olmadı ınsallah bu sefer olur.hepımıze kolay gelsın.bol bol dua edelım arkadaslar.hadı gorusuruz….

 8. yine torpilmi devreye girecek bizim hiç şansımız yok mu yaniiiii bi yerlere girmek memur olmak çalışmak bizimde hakkımız değil mi yaaaaaaaa…..hep tabiri caizse ensesi kalın dayısı olan mı yerleşecek kazanacak yaniiiiii………ne zaman bizimde yüzümüz gülecek ailemizin yüzünü mutlu edecezzzzz……..bunu istemeye hakkımız yok muuuuuuu???sesimizi duyan yok muuuuuu???….

 9. neden yetkili bir kimse tam bir tarcihlerin başlama ve bitiş tarihini yazmıyor.of bu ne biçim bir düzen.neden torpil yürüyor bu ülkede:( yeter hak yenmesin artık!!!!!!

 10. bence nunlar bizleri yine almazlar artık ülkemize torpil öyle oturmuşki yani boşunada fazla ümitlenmiyelim derim ben

 11. arkadaslarr insalah bu atamada giderz biyerlere bende önlisans olarak girdm doguyu yazdm bende ama yerlesemedk Allah sonumuzu hayır etsinn!!

 12. Yaa arkadaşlar bende önlisans olarak girdim 65 puan aldım hep doğuyu yazdım ama bir sonuç çıkmadı umarım ikinci tercihler hepimiz için hayırlı olur.

 13. ne zaman yapılacak ikinci tercihler ona göre bi cvp yazarsanz memnun olurum ya bize sağlıklı bi haber verin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.