makyaj nasıl yapılır,makyaj önerileri,kadınlar için makyaj teknikleri

Birçok kadının saatlerini ve binlerce lirasını harcadığı makyajın incelikleri nelerdir?iyi ve güzel görünmek için makyaj yaparken dikkat edilmesi gereken şeyler nelerdir?Bu makalemizde bundan bahsetmeye çalışacağız.


belli bir yaşa gelen kadınlar arasında etrafınıza şöyle bir bakın makyaj yapmayan kadın var mı? Kimi ara sıra, kimi her gün; kimi bolca, kimi belli belirsiz ama illaki makyaj yapar. Elbette, makyajın vazgeçilmez beşlisi de yakından tanınır; fondöten, pudra, allık, rimel ve ruj.Ama burada dikkat edilmesi gereken kullanılan makyaj malzemelerinin kaliteli olmasıdır,güzel görünmek isteyenler bayanlar kesenin ağzını biraz açmalılar diye düşünüyorum ve de diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise asla ve asla abartıya kaçılmamalı.

“makyaj nasıl yapılır,makyaj önerileri,kadınlar için makyaj teknikleri” için 1 yorum

  1. güzel bir makyaj için en önem verilmesi gereken gözdür. gözün etrafına beyaz simli far sürülür. gözün üstüne siyah kalem çekilir. daha sonra kıyafetimize uygun bir renk kalemde siyah kalemin üzerine çekilir.üstüne aynı renk far sürülür. gözün alt kısmınada aynı fardan sürmeli ve bir kaç ton koyu renginde kalem çekilmelidir. naçizane önerim budur :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.