cinsel sağlık: erken boşalma nedir? erken boşalmanın tedavisi var mı? erken boşalma sorunu ile ilgili tüm bilgiler

değerli okurlar, erkeklerin en büyük kabuslarından birisi de malum erken boşalma sorunudur. aslında çözümü olan ve kolayca altedilebilecek bu sorun yüzünden ülkemizde yüzlerce, belki de binlerce çift ayrılma noktasına gelmekte. bilinçlenmek her konuda olduğu gibi cinsel sağlık konusunda da çok çok önemli. bu noktadan yola çıkarak bu önemli sorunla ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabileceğiniz bir kaç linki sizlerle paylaşmak istedik;

www.erkenbosalma.com 


www.erkenbosalma.com

http://www.uzmantv.com/etiket/erken%20bo%C5%9Falma

herkese sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz..

“cinsel sağlık: erken boşalma nedir? erken boşalmanın tedavisi var mı? erken boşalma sorunu ile ilgili tüm bilgiler” için 8 yorum

 1. STAG® Spray; 45 yıldır Türkiye de satışa sunulmuş ve kendisini ispatlamış kaliteli bir geciktirici spreydir. STAG® Geciktirici Sprey bir cinsel üründür. Erkekler için üretilmiştir. Etkileri; penisin uzun süre dik ve sert kalmasını sağlar ve boşalmayı geciktirir. Erken boşalmayı önlediği yıllardır bilinmektedir.

  Stag 9000 Delay Spray Kullanımı

  Stag Geciktirici Sprey genel olarak cinsel ilişkiden 5 ila 15 dakika önce uygulanması önerilmekle birlikte bu süre kişinin cevap verme reaksiyonuna göre değişebilir. Penisiniz ereksiyon halindeyken penisinize ve taşaklarınıza püskürtülerek masajla deriye iyice yedirildiğinde maksimum etki sağlanır.

  Stag Sprey genel olarak cinsel ilişkiden 5 ila 15 dakika önce uygulanması önerilmekle birlikte bu süre kişinin cevap verme reaksiyonuna göre değişebilir. Cinsel ürünlerin etki süreleri kişiden kişiye farklılıklar gösterdiği göz önüne alındığından hareketle bu süreç kimine göre 5 dk. kimine göre 10 dk. belki 30 dk. olabilir. Stag Spreyi 1-2 sefer kullandıktan sonra bu süreyi rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Kendi beden yapısınıza uygun süre saptadığında penisinize ve penis gövdesine püskürtülerek masajla deriye iyice yedirildiğinde.

 2. Erken boşalma her ne kadar cinsel bir hastalık veya yetersizlik gibi görülse de, aslında bir problem olmayıp, cinsel bir uyumsuzluktur. Cinsel ilişkide en önemli şeylerden biri uyumdur. Bu yüzden de erkeğin, kadının orgazma ulaşmasından önce orgazm olması erkek için kötü bir durumdur.

  Bunun için böyle durumlarda bu uyumsuzluğu aradan kaldırmak gerekmektedir. Yani erkeğin

  Orgazm ulaşma süresi biraz daha uzun olmalıdır veya beraberlik esnasında ilişki sayısı fazla olmalıdır.

  Sonuç olarak erken boşalma cinsel yetersizlik değil, sadece çözülmesi gereken bir sorun tanımlamamız gerekmektedir ve bu uyumsuzluğun, yani erken boşalma sorunundan kurtulmak oldukça basit ve kolaydır.
  Yukarıda bahsedilen konulardan yola çıkarak, erken boşalmayı aşağıdaki gibi sınıflandırabiliriz:

  Buna göre;

  penis vajina ya girmeden önce boşalma olursa “ileri derecede erken boşalma“
  penis vajina da iken 1 dakika veya daha altı zamanda boşalma “orta derece erken boşalma”
  penis vajinada iken 1 ila beş dakika arası boşalma sadece “erken boşalma”

  olarak kabul edilir.

  Bu koşullar altında normal ilişki süresi penis vajinada iken en az 5 dakika ve üstü olarak kabul edilmektedir,

  İdeali 5 ila 15 dakika arasındadır.

 3. aslında hemen boşalmanın sonucu şu da ola bilir mi siz ce genclikten dolayı cunku 17 18 yaşalrında başlayan genclerin kendi kendine bir kıza dokunarak boşalmasını olan seyler olabilirmi sizce bence olur ama haberler sorular ve cvp süperdi teşekur ederim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.