evsizler için ev projesi: beyaz eşya taksiti öder gibi çok küçük taksitlerle konut sahibi olmak

kocaeli büyükşehir belediyesi “evsizler için ev projesi” dahilinde yapımına başlanan 700 konutluk izmit kentt 3. etapta 1+1 ve 2+1 konutları ayda 195 ytl taksitle satıyor.


kocaeli büyükşehir belediye başkanı ibrahim karaosmanoğlu yaptığı açıklamada konuyla ilgili şu bilgileri verdi; “izmit kent 3. etap çalışmaları kapsamında 700 yeni konut yapacağız. bu konutların 1+1 ve 2+1 dairelerini aylık yalnızca 195 TL taksitle satışa sunuyoruz. vatandaşlarımız kira öder gibinin de ötesinde, beyaz eşya taksiti öder gibi ev sahibi olacak. önümüzdeki günlerde yuvacık’ta 600, yeniköy’de 424 konut yapacağız. bu projelerle ilgili çalışmalarımız da son sürat devam ediyor. artık kocaeli’nde ev sahibi olmak hayal değildir. bu hayalleri gerçekleştirmek için yola çıktık.”

çok olumlu bir çalışma. emeği geçen herkesi kutlamak lazım. bu tip hizmetlerin arkasının gelmesini ve ülke geneline yayılmasını dileriz..

“evsizler için ev projesi: beyaz eşya taksiti öder gibi çok küçük taksitlerle konut sahibi olmak” için 3 yorum

  1. mraba bizde kampanyanızdan yararlanmak istiyoruz sze nasıl ulasabilirz lütfen bize dner misiniz

  2. mrb ben ev sahibi olmak istiyorum ve sizin kampanyanızı duydum fakat nasıl başvuru yapacağımı ve koşullarınızın ne olduğunu göremedim beni bu konuda bilinçlendirirseniz memnun edersiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.