beşiktaşın yusuf şimşek’i transfer etmesi

evet evet gerçekten doğru bende inanamamıştım ilk başlarda şaka diye düşündüm ama gerçekten de beşiktaş 34 yaşında yusuf şimşek’i transfer ediyor.Hem de 19 luk Aydın Karabulut’u Bursaspor’a vererek, sakin sakin düşünüyorum bunun bir anlamı olmalı diye ama gerçekten bir anlama felan yok,sen kalk türkiyenin en iyi sol hücum adamlarından biri olmaya aday 19luk aydını ver ahı gitmiş vahı kalmış yusuf şimşek’i transfer et.

Hep dert yanıyoruz orta sahada mücadele eden adamımız yok diye,bunları bile bile yusuf şimşek’i transfer edebiliyoruz, bu nasıl bir yöneticiliktir,bu nasıl bir teknik direktör ciddiyetsizliğidir?


Önceden gazetelerde okuduruk şanlı kartalımız transferde galatasaraya,fenerbahçeye çalım attı diye,şimdi başımıza gelene bak,trabzonspor’un elinden kapmışısz,bir de bunla övünür olmuşuz,ah beşiktaşım vah beşiktaşım.

Bu olanlara inanmak istemiyorum, ibrahim üzülmez’i verip yusuf şimşek’i bile alsak inanmak istemiyorum.Büyük ! beşiktaş camiasına yusufu kurtarıcı olarak transfer etmek hayır hayır şaka olmalı….

Herşeye rağmen Çok Sevdik Be Abi….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.