Site tanıtımı:eskişehiri internetten ziyaret edin,eskişehiri artık 3 boyutlu gezebilirsiniz

Bu makalemde size bir site tanıtacağım,bu site eskişehiri tanımak,bilmek isteyenlerin sık ziyaret etmesi gereken hoş bir site.


Faaliyete başladığı Haziran ayından bu yana tarihi ve turistik yerlerin yanı sıra sokak, cadde, park, alışveriş merkezi, sinema, cafe, restoran gibi çeşitli 100 mekanı, 500 farklı panaromik görüntüyle internet üzerinden dünyaya açan, bu sayede tanıtım ve sanal turizm hizmetlerini geliştiren YeniSehrim.com, kullanıcılarından gördüğü yoğun ilgiyle büyümeye, pek çok yeni mekanı bünyesine katmaya devam ediyor.
YeniSehrim.com’da, yüksek çözünürlüklü dijital fotoğraf makineleriyle yapılan profesyonel çekimlerin bilgisayarda özel bir teknoloji ile bir araya getirilmesi ile ileri düzey bir sanal gerçeklik uygulması yaratılmış oluyor; bu sayede ekranınızın başından ilgili mekana dair en ince ayrıntıları birebir gerçek olarak gözleyebiliyor, sanal turlar sayesinde mekanın tamamını gezebiliyorsunuz.
Eskişehir ağırlıklı olan mevcut çekimler 2 merkez belediyenin hizmetlerinin tanıtımı, 3 ilçenin cadde cadde görüntüleri, Kanatlı , Neo gibi büyük alışveriş merkezleri, Odunpazarı Evleri gibi tarihi mekanları içeriyor.
Proje, tanıtım ve turizm sektörü için çok yeni olmasına rağmen getirdiği yenilikliklerle büyük ilgi görerek gelişmekte ve yakında diğer illerde de aktif bir şekilde uygulanması planlanmakta.
Sizde bu şehri geziniz…

www.yenisehrim.com

“Site tanıtımı:eskişehiri internetten ziyaret edin,eskişehiri artık 3 boyutlu gezebilirsiniz” için 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.