50 cent var mısın yok musun için geldi

acun ılıcalının reyting rekorları kıran var mısın yok musun programına christian aguera dan sonra bir başka dünya yıldızı 50 cent geldi.Çekimleri 19 aralık ta tamamlanan program 1 hafta sonra show tv ekranlarında yer bulacak,ayrıca acun uyanık hareketiyle programı da 2 safhaya bölmüş,yani 50 cent i izlemek isteyenler 2 bölüm halinde var mısın yok musun u izlemek durumunda.

Stüdyoda neredeyse boş yer kalmazken 50 Cent’in bir çok hayranı da stüdyonun dışında kaldı. Ünlü rapçi 50 Cent ve grubu ‘G Unit’ stüdyodaki hayranları ile birlikte ünlü şarkılarını seslendirdi.


Yarışma sırasında cool bir tavır sergileyen ve övgü ifadelerine gülümseyerek tepki veren 50 Cent, gördüğü ilgiden bir hayli memnundu.

Yarışmaya kötü bir başlangıç yapan Curtis Jackson III, Hamdi Bey’den ilk teklif olarak da 8 bin YTL alabildi. Albüm çıkartmaya çalışan genç Ramiz için yarışan Curtis, şanslı bir adam olduğunu ve şansının döneceğini ifade etti ve dediği gibi de oldu. Yarışmanın ilerleyen bölümlerinde daha iyi performans sergileyen Curtis, Hamdi Bey’den de daha iyi teklifler aldı ve Türkçe olarak ‘yokum’ diyerek şansını denedi

“50 cent var mısın yok musun için geldi” için 2 yorum

  1. SAYIN ACUN ILICALI NIN YUKARIDAKİ YAZIMDA AD VE SOYADINDA ZUHULEN BİRER HARF HATASI OLDU ÖZÜR DİLER DÜZELTİRİM.

  2. VARMISIN YOKMUSUN PROĞRAMI UYGULAYICISI SAYIN ACIN ILCALI YI KUTLUYORUM.CİDDİ PROĞRAM YAPTIĞI İÇİN DE KENDİSİNİ ÇOK ÇOK BEĞENİYORUM.ALLAH DÜZENİNİ BOZMASIN,BÖYLE CİDDİ PROĞRAMLARLA HALKIN KARŞISINA ÇIKSIN.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.