kurtlar vadisi bundan sonra hangi kanalda yayınlanacak?

bu hafta pana film le show tv arasındaki ücret anlaşmazlığı yüzünden kurtlar vadisi eski bölümüyle ekranlara geldi.diğer kanallarda bu anlaşmazlıktan ötürü pana filmle show tvnin yollarını ayıracağını düşünüyor.

Öyle ki dizinin, toplum üzerinde kötü etkiler oluşturduğunu, mafyaya özendirdiğini belirterek ağır eleştiride bulunan Doğan Grubu televizyonları ve hatta TRT bile bu kanallar arasında.


Pana Film tarafından, Eşref Saati dizi ile birlikte ocak ayına kadar beklemeye alınan Kurtlar Vadisi için pusya yatan kanalları Milliyet Yazarı Ali Eyüpoğlu yazdı. Eyüpoğlu,  Kurtlar Vadisi Pusu dizi için, Kanal D, ATV, Star TV, FOX, Kanaltürk ve TRT’nin talip olduğunu iddia etti.

Dizinin kaderinin en geç 10 gün içinde belli olacağını ifade eden Eyüpoğlu, Show TV’nin Pana Film’e ödeme yapması halinde hrhangi bir adres değişikliğinin olmayacığını belitti.

“kurtlar vadisi bundan sonra hangi kanalda yayınlanacak?” için 3 yorum

  1. kurtlar vadisi oldukça sağlam bir film devamlılıgını sağlayacagını umuyorum….

  2. bence eskisi gibi show tv de devam etmeli çocuk oyuncağı değil ki kardeşim bu biz de vadi hayranıyız ama bu kadar da pes.Ya show yada atv başka yolu yok…

  3. yazıklar olsun size be bu para herşeyin başı bu para ha yok türkiye gerçekleriymiş yok terörü ortayaq çıkarfcakmış 3 kuruş eksik para alında çıkarın o zaman ortaya neymiş terör terörist türk milleti türk şerefini

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.